Aktualności

Benefit Consulting Sp. z o. o.

Bezpieczeństwo finansowe pracowników podczas pandemii COVID-19

Firma Benefit Consulting – członek Klastra LTPP przygotowała ofertę Ubezpieczenia od utraty dochodów osób samozatrudnionych lub pracowników etatowych zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, dzieło. To ochrona przychodu w przypadku niemożliwości wykonywania pracy w dotychczasowym zawodzie z powodu nieszczęśliwego wypadku lub zachorowania. Szczegóły oferty znajdują się w załączonej prezentacji. Kontakt ws oferty: Marzena Bobrowska, e-mail:marzena.bobrowska@bca.com.pl, […]

więcej »
Platforma zakupowa KLTPP

Pomorska Konferencja Eksportowa

W imieniu Ebury przekazujemy poniższe zaproszenie na Pomorską Konferencją Eksportową, która odbędzie się w dniu 10 marca 2020 w godz. 9.00-15.00 w Marriott Gdynia Waterfront ul.Jerzego Waszyngtona 19.

więcej »

Konferencja naukowa – Wyzwania rozwoju transportu w XXI wieku

W dniach 28-29  maja 2020 w Sopocie odbędzie się Konferencja naukowa -Wyzwania rozwoju transportu w XXI wieku organizowana przez Katedrę Transportu i Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego w celu wymiany poglądów i dyskusji nad współczesnymi kierunkami rozwoju transportu oraz integracji środowisk naukowych i praktyków gospodarczych.

więcej »
Benefit Consulting Sp. z o. o.

Pracownicze Plany Kapitałowe

W ramach współpracy w obrębie firm należących do Klastra Logistyczno – Transportowego Północ-Południe pragniemy poinformować o możliwości doradztwa w temacie Pracowniczych Planów Kapitałowych – PPK. Proszę o przekazanie niniejszego e-maila do Zarządu Spółki i/lub Właścicieli Spółki, gdyż zawarte poniżej informacje z pewnością są istotne dla działalności Państwa Firmy. 

więcej »

Newsletter portalu intermodalnews.pl

  Stawki frachtu na najniższym poziomie od kilkunastu miesięcy Stawki frachtu morskiego kontenerów osiągnęły poziom najniższy od kwietnia 2018 r. Szansę na poprawę koniunktury może przynieść koniec wojny handlowej między mocarstwami. Wzrost cen może przynieść dyrektywa paliwowa. Czytaj dalej NEWSLETTER PORTALU INTERMODALNEWS.PL II Ogólnopolskie Targi Pracy Branży TSL – TransLogistica Jobs 2019 Już za niespełna […]

więcej »
Platforma zakupowa KLTPP

Benefit Consulting sp. z o. o. – nowy członek Klastra

Benefit Consulting sp. z o. o. – Benefit Consulting Sp. z o.o to specjalistyczna spółka brokersko- konsultingowa z kilkunastoletnim doświadczeniem,zajmująca się wyłącznie programami pracowniczymi. Wspiera także inne spółki brokerskie oraz w zakresie prowadzenia benefitów. Zatrudnia doświadczonych ekspertów od ubezpieczeń na życie, programów emerytalnych, programów medycznych, programów NNW oraz podróży służbowych.

więcej »
Platforma zakupowa KLTPP

Biskup & Joks Brokers sp. z o. o. – nowy członek Klastra

Biskup & Joks Brokers sp. z o. o. – Jesteśmy grupą niezależnych brokerów ubezpieczeniowych, działających na rynku usług brokerskich od 1992 roku. Jesteśmy Państwa wsparciem na polu ubezpieczeń niezależnie czy reprezentują Państwo dużą firmę, instytucję, czy też są indywidualnym przedsiębiorcą, lub osobą prywatną, zapewniając niezbędną i całościową obsługę ubezpieczeniową Specjalizujemy się w budowie kompleksowych programów […]

więcej »
Platforma zakupowa KLTPP

V edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2019

Przed nami piąta edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2019, który odbędzie się w dniach 26-27 września 2019 r. w Siedlcach. Tematem przewodnim Szczytu jest „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości”.

więcej »
Transporter 2019, Wydziałowe Targi Pracy

Transporter 2019

Przedstawiciele Klastra LTPP w składzie kpt. Jerzy Uziębło, Pan Zbigniew Deinrych oraz Pan Marcin Wozbonowicz gościli na Politechnice Gdańskiej w ramach II edycji wydarzenia „Transporter 2019, Wydziałowe Targi Pracy”

więcej »
Wydziałowe Targi Pracy TRANSPORTER 2019

Wydziałowe Targi Pracy TRANSPORTER 2019

15 maja 2019  na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej odbyły się Wydziałowe Targi Pracy TRANSPORTER 2019. Na zaproszenie władz Wydziału OiO Klaster LTPP  w składzie kpt. ż.w. Jerzy Uziębło, Wiceprzewodniczący Klastra, p.Zbigniew Deinrych reprezentujący PŻE  oraz  p.Marcin Wozbonowicz  Kierownik Biura Międzynarodowych Projektów Gospodarczych, gościł na Politechnice Gdańskiej w ramach II edycji wydarzenia. Na targach […]

więcej »
Chiński Nowy Rok

Chiński Nowy Rok

5 marca 2019 w warszawskim Sheraton Warsaw Hotel  odbył się uroczysty bankiet z okazji Chińskiego Nowego Roku Świni.

więcej »