Pracownicze Plany Kapitałowe

Szanowni Państwo,

w ramach współpracy w obrębie firm należących do Klastra Logistyczno – Transportowego Północ-Południe pragniemy poinformować o możliwości doradztwa w temacie Pracowniczych Planów Kapitałowych – PPK. Proszę o przekazanie niniejszego e-maila do Zarządu Spółki i/lub Właścicieli Spółki, gdyż zawarte poniżej informacje z pewnością są istotne dla działalności Państwa Firmy. 

W świetle nowopowstałego obowiązku wdrożenia PPK – Pracowniczych Planów Kapitałowych, przez każdego pracodawcę w Polsce, proponujemy Państwu wsparcie w dokonaniu wyboru i wdrożeniu programu PPK w Państwa firmie.

Nasi eksperci w Benefit Consulting doradzają pracodawcom w zakresie programów emerytalnych od wielu lat. Jesteśmy jednym z największych doradców w Polsce jeśli chodzi o ilość zarejestrowanych programów PPE w okresie ostatnich dwóch lat, a obecnie doradzamy wielu pracodawcom w obszarze PPK. Dodatkowo, co również ważne dla naszych Klientów, byliśmy jednym z nielicznych doradców zaangażowanych w prace legislacyjne dotyczące PPK po stronie jedynej aktywnej organizacji pracodawców – Konfederacji Lewiatan.

Przypominamy, że ustawa nakłada bardzo sztywne ramy czasowe oraz zasady wdrożenia PPK dla przedsiębiorstw obarczone zarówno sankcjami finansowymi jak i karnymi, tak dla przedsiębiorstw jak i osób działających w ich imieniu.

Jako doświadczony doradca możemy Państwu pomóc we właściwym wyborze instytucji finansowej, co pozwoli Państwu zminimalizować ilość obowiązków oraz zagrożeń, które wynikają z ustawy o PPK.

PPE – PPK – porównanie

PPE-PPK BC

Zapraszamy  do bezpośredniego kontaktu z nami. Osoba odpowiedzialna Marzena Bobrowska   marzena.bobrowska@bca.com.pl, tel.+48 602 217 128