Participation Day 2019

Szanowni Państwo,

Bałtycki Instytut Spraw Europejskich i Regionalnych, partner międzynarodowego projektu UMBRELLA Interreg Południowy Bałtyk (www.umbrellaproject.eu) zaprasza Państwa na międzynarodowe wydarzenie Participation Day 2019 skierowane do przedstawicieli NGOs, JST, lokalnych grup inicjatywnych i wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy międzynarodowej w Regionie Morza Bałtyckiego.

W trakcie całodniowego wydarzenia spotka się ok. 80 przedstawicieli organizacji i instytucji z krajów Regionu Bałtyckiego w tym z Polski. Naszym celem jest umożliwienie Państwu zaprezentowania swoich nowych koncepcji projektowych oraz wysłuchanie tych, które już do nas zgłoszono (na tą chwilę mamy już 9). Liczymy, że na wydarzeniu znajdą Państwo przyszłych partnerów do współpracy, być może dołączą do tworzonego konsorcjum projektowego lub dowiedzą się więcej jak umiędzynarodowić Wasze pomysły i rozpocząć działania na arenie międzynarodowej.

Dodatkowo w ramach projektu UMBRELLA oferujemy wsparcie m.in.:

– możliwość bezpłatnej pomocy eksperckiej w trakcie pisania wniosku;

– znalezienie partnerów międzynarodowych (nasza bałtycka baza to już ponad 3000 rekordów!);

– organizację wizyt studyjnych dla konkretnych pomysłów projektowych;

– udział w profesjonalnych szkoleniach z pisania projektów międzynarodowych (w jęż. polskim) już jesienią tego roku.

O tym wszystkim opowiemy Państwu na spotkaniu!

EUSBSR Participation Day 2019 PROGRAMME

EUSBSR Participation Day 2019 INVITATION

Zapraszamy w dniu 11 czerwca w godzinach 9.30 – 17.00 do sali „Niebo Polskie” w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego przy ul. Augustyńskiego 1. 

Spotkanie odbędzie się wyłącznie w języku angielskim. 

Rejestracja dla wszystkich chętnych – tych, którzy mają pomysł na współpracę i tych, którzy chcą posłuchać pomysłów i zainspirować się do działania – dostępna jest tutaj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4LLU5f36BJuL53UIKRklPE0wmj01O8UcgSI6_uMPhtq-9Qw/viewform